دارایی شیبا اینو به رغم افت 25 درصدی ، همچنان در کیف پول‌ نهنگ ها به قوت خود باقیست

میم توکن شیبا اینو نه تنها در چرخه گاوی بازار ، بلکه در چرخه خرسی بازار نیز در بین نهنگ ها ، به محبوب ترین توکن تبدیل شده است. بر اساس داده های ارائه شده از WhaleStats، به رغم ادامه حمام خون فعلی در بازار بیت کوین و آلتکوین ها، شیبا اینو در بین آدرس های نهنگ ها ، جایگاه قدرتمند خود را حفظ می کند.

دارایی کیف پول نهنگ ها

با توجه به مجموع دارایی‌ نهنگ ها در 1000 کیف پول بزرگ اتریوم، شیبا اینو همچنان با ارزش 2 میلیارد دلار در حال حاضر بیشترین میزان را در میان نهنگ‌ها به خود اختصاص داده است.

در لحظه انتشار این خبر، 8 درصد از دارایی کیف پول نهنگ ها به شیبا اینو اختصاص دارد، در حالی که سایر توکن‌های کوچکتر، 7.89 درصد از کل دارایی‌ نهنگ ها را تشکیل می‌دهند که در مقایسه با شیبا اینو ، روبه افزایش است.

عملکرد کلی بازار

متأسفانه انتظار سرمایه گذاران شیبا اینو از یک دارایی امن برطرف نشده است و ارزش SHIB طی سقوط اخیر بازار ، تقریباً 15 درصد کاهش یافت. در مقایسه با عملکر کلی بازار ارز دیجیتال، توکن قیمت SHIB به متوسط کاهش یافت و در میان توکن‌ها و رمزارزهایی از قبیل دوج کوین، اتریوم و اولانچ قرار داشت.

پس از اصلاح شدید بازار ، شیبا اینو در مجموع، 66٪ نسبت به سقف تاریخی خود درضرر است. در ابتدای هفته جاری، بازار با یک روند صعودی سریع و غیر مترقبه مواجه شد که قیمت SHIB در پی آن، برای مدت کوتاهی 40 درصد پامپ شد.

در لحظه نگارش این خبر، توکن SHIB در قیمت 0.000038 دلار معامله می شود.

منبع: u.today

 

بیشتر بخوانید:

نهنگ ناشناس 276 میلیارد واحد شیبا اینو خرید

جا به جایی حجم عظیمی از اتریوم از سوی نهنگ ها

تفاوت ها و شباهت های روند فعلی بیت کوین با سال 2017

رای دهید!
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.