نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار ارز دیجیتال(14 شهریور)

0

نوسان بیت کوین در حدود 50 هزار دلار

از زمانی که پادشاه ارز دیجیتال یعنی بیت کوین توانست سقوط خود تا مرز 46300 دلار در ابتدای ماه را جبران کند، گاوها کنترل بازار را در اختیار داشتند. همانطور که دیروز گزارش شد، آنها این دارایی را به سمت 50000 دلار و حتی فراتر از آن، هدایت کردند.

در مقطعی از زمان، بیت کوین از مقاومت 51000 دلاری گذشت که بالاترین سطح قیمت از زمان اصلاح گسترده بازار در اواسط ماه می (اواخر اردیبهشت) بود. با این حال، همانند چند تلاش قبلی برای غلبه بر این سطح، این بار هم BTC ریجکت شده و چند هزار دلار کاهش یافت. در حال حاضر، بیت کوین دوباره بهبود یافته و یک بار دیگر در نزدیکی تراز 50000 دلار قرار گرفته است.

ارزش بازار این ارز اکنون 950 میلیارد دلار است، در حالی که چیرگی آن بر کوین های جایگزین همچنان بالای 41 درصد باقی مانده است.

رکورد در بین آلتکوین ها

اکثر کوین های جایگزین از دیروز آرام گرفته اند. قیمت اتریوم که کمی بالاتر از 4000 دلار بود، نتوانست به صعود خود ادامه دهد. اصلاح سریع پیش آمده، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ بازار را به زیر 3900 دلار رسانده است.

کاهش بیشتر قیمت را می توان در ارزهایی چون کاردانو (2-٪)، ریپل (2.5-٪)، سولانا (5-٪) و پولکادات (3-%) مشاهده کرد. از سوی دیگر، بایننس کوین، دوج کوین، یونی سوآپ و لایت کوین امروز تاحدودی به رنگ سبز هستند.

امروز پالی گان مهمترین برنده در میان آلتکوین های بزرگ بازار است. MATIC تقریباً 20 درصد افزایش را در تایم فریم روزانه تجربه کرده و به حدود 1.75 دلار رسیده است.

 

از سوی دیگر، عملکرد Quant در میان 100 کوین برتر بازار باعث شده استQNT  امروز 27 درصد افزایش یافته و به 250 دلار نزدیک شود. پس از آن،  IOTA (16%), Axie Infinity (15%), Filecoin (12%) و Siacoin (10%) در رتبه های بعدی قرار دارند.

در نتیجه، ارزش تجمعی بازار همه دارایی های رمزنگاری شده همچنان در حدود 2.3 تریلیون دلار است.

 

منبع: cryptopotato

رای دهید!
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.