یکشنبه , خرداد ۲۳ ۱۴۰۰

معرفی ارز دیجیتال سیف مون

در صورتی که بخواهیم در یک جمله ارز دیجیتال سیف مون را به شما معرفی نماییم ، می توان گفت ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon در دسته ی ارزهای DeFi قرار می گیرد و یا به عنوان یک توکن مالی غیرمتمرکز شناخته می شود. لازم است که بدانید این ارز دیجیتال به تازگی وارد بازار رمزارزها شده است و به همین علت اطلاعات کمی در ارتباط با این رمزارز در اختیار است.

 

در واقع ارز دیجیتال سیف مون به دنبال ارائه یک سیستم مالی جایگزین است که قصد دارد به صورت غیرمتمرکز اداره شود. ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس یا بایننس اسمارت چین می باشد. این ارز دیجیتال در 8 مارس 2021 راه اندازی شد اما در اواسط آپریل امسال مانند موشک قیمت ان رشد کرد و مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفت. لازم است که بدانید رشد قیمت این رمزارز به گونه ای بوده است که در تاریخ 20 آپریل، صرافی بایننس به دلیل هجوم ناگهانی سرمایه گذاران مجبور شد موقتا برداشت از پلتفرم خود را متوقف کند.

 

تاریخچه و بنیانگذارن 

همانطور که در بحث قبلی گفته شد ارز دیجیتال سیف مون در 8 مارس 2021 راه اندازی شد و زمان زیادی از راه اندازی آن نمی گذرد که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت.

 

یکی از بنیانگذاران این ارز دیجیتال John Karony می باشد. این فرد در حال حاضر مدیرعامل سیف مون است. مدیر ارشد مالی شرکت سیف مون فردی به نام Thomas Smith است.

 

عملکرد سیف مون SafeMoon 

پروتکل ارز دیجیتال سیف مون از سه بخش اصلی تشکیل شده است که این سه بخش شامل جمع آوری نقدینگی، توکن سوزی و پاداش های استاتیک می باشد. اما در ادامه ببینیم که هر کدام چه نقشی در عملکرد پروتکل سیف مون دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *