مسئولان پروژه کینگ‌مانی دستگیر شدند

0

به گزارش ایلنا، با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه‎ الشریف) یکی از بزرگترین شبکه‌های سازمان‌یافته کلاهبرداری در سطح کشور شناسایی و مورد ضربه قرار گرفت.

این باند با فریب افکار عمومی و تشویق افراد به خرید و سرمایه‌گذاری در رمز ارز مجعول “کینگ‌ مانی”، مبالغ هنگفتی را از زیر مجموعه‌های خود کسب کرده و با ایجاد نوسانات ساختگی در قیمت رمز ارز ادعایی، اقدام به خرید و فروش آن کرده است.

در این عملیات اعضاء این باند با حکم مرجع قضایی دستگیر و به‌دلیل تعداد زیاد مالباختگان، پرونده آنان در سیر مراحل قضایی می‌باشد.

وزارت اطلاعات ضمن هشدار به سوداگران و کلاهبرداران حوزه‌ی رمز ارزها، به اطلاع مردم شریف ایران می‌رساند؛ به‌دلیل وجود مخاطرات سرمایه‌گذاری در این قبیل بازارها، توجه بیشتری نمایند.

رمز ارز KIM که رمز ارز حاکمیتی پروژه کلاهبرداری کینگ مانی محسوب می‌شود آمار جالبی را از خود ثبت کرده چرا که طی یک سال گذشته 76 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده و این رقم در 30 روز گذشته برابر 62.8 درصد ضرر و در 14 روز گذشته نیز معادل 61.5 درصد ضرر و طی هفت روز گذشته نیز 54 درصد ضرر ولی به طرز شگفت انگیزی با وجود پخش شدن چنین خبر منفی ای این رمز ارز توانسته طی شبانه روز گذشته 68 درصد افزایش قیمت را تجربه کند و به غیر از حجم معاملات 24 ساعت گذشته آن که در رقم 11743 دلار قرار دارد هیچگونه اطلاعات دیگری از آن موجود نیست.

 

منبع: Asriran

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.