یکشنبه , خرداد ۲۳ ۱۴۰۰

شکایت تعدادی از کاربران از صرافی کوین بیس به دلیل قفل شدن حساب هایشان

گروهی از کاربران کوین بیس ، یک دادخواست قضایی اقامه کردند و ادعا کردند که این صرافی به اشتباه برای مدت چند ماه دسترسی آنها به حساب هایشان را مسدود کرده است. این گروه خواستار دریافت خسارت بیش از 5 میلیون دلار برای خود و کاربران دیگر کوین بیس هستند که در چهار سال گذشته حساب کاربری خود را ثبت کرده اند و برای مدت طولانی از دسترسی به حساب خود منع شده اند.

در شکایتی که روز جمعه در دادگاه فدرال سانفرانسیسکو ثبت شد ، جوزپه ترسدر(Jospeh Treseder) از اوکلاهما ادعا کرد که او 30،000 دلار در دسامبر گذشته برای خرید ارز رمزنگاری شده XRP سپرده گذاری کرده است اما یک ماه بعد ، او یک پیام خطا دریافت کرده است مبنی بر اینکه حساب کاربری او برای  ورود به سیستم معتبر نیست. وی با وجود تماس تلفنی و ارسال چندین ایمیل به شرکت و انجام اقدامات درخواست شده برای تأیید هویت وی ، گفت که بازیابی حساب کوین بیس ماه ها طول کشیده است.

جوزپه و کاربران دیگر می گویند که مسدود شدن حساب آنها مانع از تجارت یا برداشت وجوه آنها شده و در برخی موارد باعث افت پول آنها همزمان با افت قیمت ها شده است. آنها کوین بیس را مقصر می دانند و می گویند این شرکت نباید اجازه می داد این اتفاق بیفتد.

در پاسخ ، سخنگوی کوین بیس اظهارات زیر را ارائه داد: “ما تمام نگرانی های مشتری را جدی می گیریم. ما از شکایت مطلع هستیم و در حال بررسی ادعاها هستیم ، اما در حال حاضر اظهار نظر بیشتری نداریم.”

این شکایات فقط ادعاهایی در این مرحله است و مشخص نیست که همه آنها درست هستند یا خیر .اما احتمالاً این دادخواست توجه بیشتری را به روشهای ارائه خدمات به مشتری کوین بیس که باعث ناامیدی بسیاری از کاربران شده است ، جلب خواهد کرد.

 

منبع: decrypt.co

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *