راه اندازی استخراج بیت کوین و اتریوم در هنگ کنگ، توسط Power Crypto Holdings

0

یکی از زیرمجموعه های ارائه دهنده نرم افزار بلاک چین پاور بریج تکنولوژیز (Powerbridge Technologies)، به نام Powercrypto Holdings ، از راه اندازی یک طرح استخراج پایدار ارزهای رمزنگاری شده برای بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) در هنگ کنگ خبر داده است.

این شرکت قصد دارد در مجموع 2600 تجهیزات استخراج درجه یک، شامل 600 دستگاه استخراج BTC که با سرعت هش 60 پتاهش بر ثانیه (PH/s) کار می کنند و همچنین 2000 دستگاه استخراج ETH که دارای قدرت هش 1000 گیگاهش بر ثانیه (GH/s) هستند، مستقر کند.

بر اساس این اعلامیه، هدف نهایی Powercrypto با افتتاح این پروژه، افزایش سطح هش BTC و ETH در بازارهای آمریکای شمالی و آسیا است.

داده های تحلیلی نشان داد که نرخ هش فعلی بیت کوین، که بر اساس ترا-هش در ثانیه اندازه گیری می شود، به طور میانگین هفت روز 150.29 میلیون می باشد. این رقم، به طور قابل ملاحظه ای بالاتر از کمترین میزان دو سال گذشته، یعنی 84.8 در طول ژوئن(خرداد) سال جاری میباشد.

استوارت لور(Stewart Lor)، رئیس شرکت Powerbridge Technologies ، انتظارات شرکت خود را از آینده این طرح، از نظر مالی و زیست محیطی به اشتراک گذاشت.

“ما از راه اندازی و موقعیت خود به عنوان یک حضور جهانی در کسب و کار استخراج ارزهای دیجیتال بسیار هیجان زده هستیم. ما انتظار داریم ناوگانهای ما با عملکرد بالا و سازگار با محیط زیست، درآمد ما را به میزان قابل توجهی تسریع کنند.”

روز دوشنبه، مقامات پولی هنگ کنگ یا HKMA، وایت پیپری رسمی منتشر کردند که در آن یک تحقیق و توسعه یک ساله برای ارزیابی اعتبار یک ارز دیجیتال بانک مرکزی(CBDC)، که معمولاً به عنوان دلار دیجیتال هنگ کنگ (e- HKD) به آن اشاره شده است، پیشنهاد کردند.

این ابتکار، یک ابتکار فناوری برای پیشبرد زیرساخت های کشور مطابق با خواسته های مدرن، بخشی از چشم انداز هنگ کنگ برای Fintech 2025 (1404) بود. علیرغم تقویت شیوه های نوآورانه در این زمینه، نهادهای نظارتی کشور به فضای دارایی های دیجیتال نامطلوب نگاه کرده اند. هنگ کنگ در حال حاضر از نظر سیاسی، به عنوان یک منطقه اداری خاص چین هدایت می شود.

 

منبع: cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.