یکشنبه , خرداد ۲۳ ۱۴۰۰

توافقی بین سازمان بورس آمریکا و ریپل در کار نیست

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از قاضی فدرال آنالیسا تورس درخواست کرد تا زمان تحقیقات در این پرونده 60 روز تمدید شود.

این آژانس تاکنون 2 مصاحبه با شاهدان انجام داده است اما مدعی شد که برای 8 مصاحبه ی باقی مانده به زمان بیشتری نیاز دارد و آنها همچنین در نظر دارند تا 6 شاهد دیگر را به این پرونده اضافه کنند.

علاوه بر این، کمیسیون بورس و اوراق بهادار اظهار کرده است که برای بدست آوردن اسناد و مدارک بیشتر از ریپل به زمان بیشتری نیاز دارد.

از نظر کمیسیون بورس و اوراق بهادار تمدید 60 روزه فرصت جمع آوری مدارک بسیار عادلانه و کارآمد است و در روند جمع آوری مدارک کمک بزرگی به آنها خواهد کرد.

وکلای شرکت ریپل لبز نیز در پاسخ به این درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده خاطرنشان کردند:
تمدید فرصت کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای جمع آوری مدارک بیشتر منصفانه و عادلانه نیست، آنها فرصت کافی برای جمع آوری مدارک را داشتند و این درخواست آنها منطقی نیست.

کسی مایل به حل و فصل این پرونده نیست

جسی هاینز، مشاور گالا گیمز در توییتر خود نوشت که این درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار به این معناست که هم اکنون هیچ توافقی بین این دو طرف در کار نیست و بدان معناست که هیچکس مایل به حل و فصل این پرونده نیست.

بیشتر بخوانید:  سختی استخراج بیت کوین بیشترین افت را از دوره ASIC نشان می دهد .

مدیرعامل شرکت ریپل برد گارلینگهاوس و بنیان گذار ریپل  یعنی کریس لارسن آن نیز به دنبال کشف و تهیه اسنادی علیه این سازمان هستند ولی درخواستی برای تمدید زمان کشف مدارک ارائه نکرده اند.

بنا به برخی کارشناسان اگر قاضی فدرال سارا نتبورن با این درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار مخالفت کند می‌توان گفت که ریپل پیروزی چهارم خود را در این پرونده بدست آورده است.

 

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *