تحلیل تکنیکال کاردانو؛ شنبه 17 مهر

0

کاردانو همچنان کم وبیش قدرت و انعطاف پذیری خود را نشان می دهد. اگر کاردانو بتواند خود را از موانع موجود رها کند، علائم هشداردهنده ادامه روند نزولی آن به زودی باطل خواهند شد.

قیمت کاردانو در چهار جلسه معاملاتی روزانه ثابت بوده است. این ارز در داخل الگوی ادامه دهنده پرچم نزولی معامله می شد که به عنوان یک الگوی نزولی شناخته می شود، اما نتوانست قیمت را زیر این الگو بشکند. درعوض، قیمت در روز پنجشنبه بالاتر از این پرچم بسته شد. مهمتر از همه، بسته شدن قیمت روز پنجشنبه باعث شد قیمت روز جمعه بالای فیبوناچی اصلاحی 38.2 درصد و کیجون سن روزانه باز شود. در حال حاضر کاردانو با قیمت 2.25 دلار در حال ترید شدن است. در صورت تداوم کاهش قیمت اولین مقاومت در حدود تراز 2.04 دلار به کمک آن خواهد آمد.

 

در مقابل، در مسیر صعود این ارز، اولین مقاومت در تراز 2.5 سپس 2.9 دلار مانع از حرکت آن می شوند. برای بی اعتبار شدن چشم انداز صعودی این ارز، خرس ها باید قدرت واگرایی نزولی پنهان بین شاخص کامپوزیت و نمودار قیمت کاردانو را تأیید کنند. سطوح مقاومت کیجون سن و فیبوناچی اصلاحی 38.2 درصد همچنان به عنوان سطوح مقاومت روزانه باقی می مانند، بنابراین بسته شدن قیمت زیر این سطوح می تواند فشار فروش شدیدی را ایجاد کند. تعطیلات آخر هفته معمولاً به خاطر نوسانات شدید آن شناخته می شود، بنابراین اگر خرس ها قدرت بگیرند، کاردانو کاملاً در این موقعیت قرار خواهد گرفت.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: fxstreet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.