تحلیل تکنیکال بازار ارز دیجیتال یک شنبه 18 مهر

0

بیت کوین 56 هزار دلاری

قیمت بیت کوین، روز 5 اکتبر (13 مهر) تا بالای 50 هزار دلار رشد کرد و از آن زمان به بعد، به عقب بازنگشته است. برعکس، این حرکت با تلاش های متعاقب آن دنبال شد که درنهایت منجر به لمس تراز 56 هزار دلار برای اولین بار طی پنج ماه اخیر شد.

با این حال، شکست سطح بالاتر قیمت، بسیار چالش برانگیزتر از حد انتظار بود زیرا خرس ها این حرکت را دنبال کرده و توانستند BTC را به پایین بکشند. در نتیجه، قیمت بیت کوین چند هزار دلار کاهش یافت و به زیر 54000 دلار رسید.

اوضاع در 24 ساعت گذشته بار دیگر تغییر کرد و به جای کاهش بیشتر، BTC بار دیگر ارزش از دست رفته خود را بازیافت و همین چند ساعت پیش به 56000 دلار رسید.

اما درست همانند دفعه قبل، نتوانست به حرکت صعودی خود ادامه دهد و چند صد دلار عقب نشینی نمود. با این وجود، هنوز با بیش از 1.5 درصد افزایش در تایم فریم روزانه، به تراز 56 هزار دلار نزدیک است.

ارزش بازار بیت کوین 1.050 تریلیون دلار است و دامیننس آن به 45 درصد رسیده است.

دستاوردهای چشمگیر XRP و DOT

همانطور که پیش از این گفتیم، اکثر کوین های جایگزین طی چند روز گذشته در برابر رهبر خود متوقف شده اند. آنها نسبت به دلار نیز وضعیت نسبتاً آرامی داشته اند. به عنوان مثال، اتریوم نتوانست بالاتر از تراز 3600 دلار باقی بماند و افت جزئی آن در 24 ساعت گذشته، قیمت آن را به زیر این مارک کشانده است.

کاردانو و دوج کوین دستاوردهای ناچیزی داشته اند، در حالی که بایننس کوین، سولانا، ترا و اوالانچ اندکی در منطقه قرمز فرو رفته اند.

در مقابل، ریپل و پولکادات از دیروز دستاوردهای چشمگیری داشته اند. XRP با 10 درصد افزایش به 1.18 دلار رسیده است ، در حالی کهDOT ​​ حدود 8درصد افزایش یافته و به بالای 35 دلار رسیده است.

مهمترین افزایش قیمت از روز گذشته تاکنون به Stacks تعلق دارد. افزایش 38 درصدی، قیمت STX را به بالای 2 دلار رسانده است. Klaytn (11%), Qtum (10%) و IOTA (7%) نیز در رتبه های بعد قرار دارند.

ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده نیز از دیروز اندکی افزایش یافته و در حال حاضر 2.330 تریلیون دلار است.

 

منبع: cryptopotato

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.