بیش از 755 هزار تریدر لیکویید شدند

0

بنا به داده های  Bybt بیش از 755 هزار معامله گر ارز های دیجیتال طی شبانه روز اخیر لیکویید شدند و برای درک بهتر این موضوع جالب است بدانید که شهر بزرگی مانند سیاتل جمعیتی حدوداً 755 هزار نفری دارد.
یکی از تریدر ها در صرافی هیوبی 67 میلیون دلار لیکویید شد.
حجم پول لیکویید شده در 12 ساعت گذشته حدوداً 7.84 میلیارد دلار بوده است و همانطور که انتظار می‌رفت 88.66 درصد از کل پوزیشن ها لیکویید شده اند.

نوسان شدید

اواسط دیروز نوسانات بیت کوین بشدت زیاد شد به طوری که پادشاه ارز های دیجیتال صرافی بیت استمپ حتی به سطح قیمتی 30 هزار دلار نیز رسید و پس از آن در مدت 35 دقیقه  به سرعت خود را ریکاوری کرد و به سطح قیمتی 37 هزار دلار نیز رسید.
پس از رسیدن بیت کوین به سطح قیمتی 30 هزار دلار آلت کوین ها نیز دچار کاهش قیمت شدید شدند و به طور مثال کاردانو به زیر یک دلار رسید و همگی آلت کوین ها به سرعت خود را ریکاوری کردند.
بنا به گزارشات، بزرگترین صرافی آمریکایی یعنی کوین بیس و صرافی جمینی به دلیل نوسانات شدید بازار قطعی ها پیاپی را تجربه کردند.
برخی از کاربران نیز اختلالات شدید در شبکه بایننس اسمارت چین را گزارش کرده اند و به نظر می‌رسد که این شبکه دچار حملات سایبری شدید شده است و این موضوع به مشکلی برای کاربران تبدیل شده است ولی هنوز صرافی بایننس یا مدیرعامل این صرافی آقای چنگ پنگ ژائو واکنشی نسبت به این موضوع نداشته اند و کاربران منتظر اعلام رسمی هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.