ارز دیجیتال akita آکیتا چیست؟

0

ارزakita  یک توکن بر پایه شبکه اتریوم می باشد که جز جدید ترندهای میم کوین ها در چند وقت اخیر بوده است. این حد از اعتبار باعث شده تا نیمی از تعداد کل رمز ارز آکیتا رو ویتالیک بوترین یعنی خالق اتریوم خریداری کند. در این مقاله درباره ارز آکیتا و نحوه خرید ارز آکیتا و آینده اون صحبت می کنیم.

پروژه ارز دیجیتال Akita inu یک پروژه میم کوین است و ریسک بالایی دارد. به این معنی که آکیتا شت کوین Akita می باشد پس در نظر بگیرید این مطلب به معنای تایید یا نفی این پروژه نیست. گلسی ترید هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری و خرید یا فروش شما در این پروژه ندارد. صرفا آنالیز پروژه را انجام داده است و مدیریت کامل سرمایه تون به عهده خودتون است. پس مراقب سرمایه خودتون باشید.

ارز Akita در یک نگاه (2021.9.1)

تاریخ شروع پروژه

۱۶ بهمن ۱۳۹۹
حجم معاملات ۲۴ ساعته
$5,590,837
مقدار کوین درحال گردش ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تعداد کوین کامل ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
میزان مارکت کپ
$107,126,910
رتبه در Coinmarketcap
Rank #2733
میزان واچ لیست های Coinmarketcap
On 105,530 watchlists
تعداد هولدرهای این توکن 54652
صرافی های معتبر برای خرید یونی سواپ –markets 
آدرس قرارداد هوشمند 0x3301ee63fb29f863f2333bd4466acb46cd8323e6

 

توکن آکیتا چیست؟

ارز دیجیتال Akita به زبون چینی 秋田犬 در بهمن ماه 1399 پروژه خودشو شروع کرد. و به عنوان یک میم کوین پا به عرصه کریپتوکارنسی گذاشت. در حال حاضر قیمت ارز آکیتا حدود 0.0000010 $   می باشد. این پروژه بر روی بستر اتریوم قرار داره که کاملا به صورت غیر متمرکز فعالیت می کنه.

 

از اطلاعات اصلی درباره توکن Akita اینه که آقای ویتالیک بوترین خالق اتریوم نگه دارنده 50% از کل توکن های این پروژه است. در حقیقت ویتالیک دو ارز شیبا اینو و آکیتا اینو را در هولد کردن نگه داشته است. این موضوع در رسانه های مختلف ارزهای دیجیتال سرصدای زیادی به پا کرده که خیلیا معتقد هستند ارز آکیتا میتونه جز معبرترین میم کوین ها با رشد زیاد باشه.

ذخیره سازی 50% از تمامی توکن های Akita inu در صرافی uniswap

طیق بررسی های انجام شده درباره ارز آکیتا ۵۰% دیگر در صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ ذخیره شده است و کاربرانی که علاقمندند برای خرید این میم کوین، میتونن با ورود به صرافی یونی سواپ هرچقدر که میخوان ازین ارز خریداری کنند.

با رشد و توسعه بهینه آکیتا اینو توکن باعث شده که در حال حاضر بیش از 30 صرافی مختلف به پذیرش Akita چراغ سبز بدن از جمله اوکی اکسچنج، اپولنیکس، وان اینج، بیلکسی و هات بیت …

مقایسه ارز آکیتا و شیبا

 

هر دو ارز شیبا و آکیتا تقریبا پروژه هایی مشابه همدیگر دارند با این تفاوت که:

۱- قیمت آکیتا خیلی کمتر و حدود یک دهم توکن شیبا می باشد.
۲- آکیتا در صرافی های زیادی ادد شده ولی هنوز به اندازه شیبا نرسیده است.
۳- اساسا عمر آکیتا خیلی کمتر از شیباست و توکن آکیتا اینو جز جدیدترین میم کوین های کریپتوکارنسی میشه در نظر گرفتش.
۴- و دلیل آخرم اینه که هنوز یه شخصیت ترند مثل ایلان ماسک هنوز راجع بش توییت نزده است. احتمالا بزنه ولی!

 

چگونه از ارزAkita سود دریافت کنیم؟

اصولا میم کوین ها به وسیله هولد کردن میشه ازشون سود خوبی دریافت کرد. به این صورت که شما مقداری میم کوین خریداری می کنید(با مدیریت ریسک و سرمایه) و با نگهداری اون در یک بازه زمانی مشخص، امکان افزایش قیمت ارز آکیتا وجود داره.

راه دوم هم اینه که به عنوان نقدینگی در استخر های سرمایه صرافی های غیرمتمرکز اددش کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه حتما مطلب صرافی یونی سواپ را مطالعه کنید.

 

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.